dictionar englez roman

to prove abortive - a da greș




Persoana I-a singularI prove abortiveeu dau greș
Persoana a II-a singularyou prove abortivetu dai greș
Persoana a III-a singularhe/she/it proves abortiveel/ea dă greș
Persoana I-a pluralwe prove abortivenoi dăm greș
Persoana a II-a pluralyou prove abortivevoi dați greș
Persoana a III-a pluralthey prove abortiveei/ele dau greș

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro