dictionar englez roman

to jaw - a face gură




Persoana I-a singularI jaweu fac gură
Persoana a II-a singularyou jawtu faci gură
Persoana a III-a singularhe/she/it jawsel/ea face gură
Persoana I-a pluralwe jawnoi facem gură
Persoana a II-a pluralyou jawvoi faceți gură
Persoana a III-a pluralthey jawei/ele fac gură

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro