dictionar englez roman

to gabble - a flecări




Persoana I-a singularI gabbleeu flecăresc
Persoana a II-a singularyou gabbletu flecărești
Persoana a III-a singularhe/she/it gabblesel/ea flecărește
Persoana I-a pluralwe gabblenoi flecărim
Persoana a II-a pluralyou gabblevoi flecăriți
Persoana a III-a pluralthey gabbleei/ele flecăresc

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!