dictionar englez roman

to cinch - a hotărî




Persoana I-a singularI cincheu hotărăsc
Persoana a II-a singularyou cinchtu hotărăști
Persoana a III-a singularhe/she/it cinchesel/ea hotărăște
Persoana I-a pluralwe cinchnoi hotărâm
Persoana a II-a pluralyou cinchvoi hotărâți
Persoana a III-a pluralthey cinchei/ele hotărăsc

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro