dictionar englez roman

to get the mitten - a primi papucii




Persoana I-a singularI get the mitteneu primesc papucii
Persoana a II-a singularyou get the mittentu primești papucii
Persoana a III-a singularhe/she/it gets the mittenel/ea primește papucii
Persoana I-a pluralwe get the mittennoi primim papucii
Persoana a II-a pluralyou get the mittenvoi primiți papucii
Persoana a III-a pluralthey get the mittenei/ele primesc papucii

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro