dictionar englez roman

to square it - a se da pe brazdă




Persoana I-a singularI square iteu mă dau pe brazdă
Persoana a II-a singularyou square ittu te dai pe brazdă
Persoana a III-a singularhe/she/it squares itel/ea se dă pe brazdă
Persoana I-a pluralwe square itnoi ne dăm pe brazdă
Persoana a II-a pluralyou square itvoi vă dați pe brazdă
Persoana a III-a pluralthey square itei/ele se dau pe brazdă

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro