dictionar englez roman

to yo-yo - a se fâțâi




Persoana I-a singularI yo-yoeu mă fâțâi
Persoana a II-a singularyou yo-yotu te fâțâi
Persoana a III-a singularhe/she/it yo-yosel/ea se fâțâie
Persoana I-a pluralwe yo-yonoi ne fâțâim
Persoana a II-a pluralyou yo-yovoi vă fâțâiți
Persoana a III-a pluralthey yo-yoei/ele se fâțâie

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro