dictionar englez roman

to eat to repletion - a se ghiftui




Persoana I-a singularI eat to repletioneu mă ghiftuiesc
Persoana a II-a singularyou eat to repletiontu te ghiftuiești
Persoana a III-a singularhe/she/it eats to repletionel/ea se ghiftuiește
Persoana I-a pluralwe eat to repletionnoi ne ghiftuim
Persoana a II-a pluralyou eat to repletionvoi vă ghiftuiți
Persoana a III-a pluralthey eat to repletionei/ele se ghiftuiesc

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro