dictionar englez roman

to shuffle - a târșâi




Persoana I-a singularI shuffleeu târșâi
Persoana a II-a singularyou shuffletu târșâi
Persoana a III-a singularhe/she/it shufflesel/ea târșâie
Persoana I-a pluralwe shufflenoi târșâim
Persoana a II-a pluralyou shufflevoi târșâiți
Persoana a III-a pluralthey shuffleei/ele târșâie

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro