dictionar roman englez

a înșela la rest - to short change



Persoana I-a singulareu înșel la restI short change
I am shorting change
I'm shorting change

I have been shorting change
I've been shorting change
Persoana a II-a singulartu înșeli la restyou short change
you are shorting change
you're shorting change

you have been shorting change
you've been shorting change
Persoana a III-a singularel/ea înșeală la resthe/she/it shorts change
he/she/it is shorting change
he's/she's/it's shorting change

he/she/it has been shorting change
he's/she's/it's been shorting change
Persoana I-a pluralnoi înșelăm la restwe short change
we are shorting change
we're shorting change

we have been shorting change
we've been shorting change
Persoana a II-a pluralvoi înșelați la restyou short change
you are shorting change
you're shorting change

you have been shorting change
you've been shorting change
Persoana a III-a pluralei/ele înșeală la restthey short change
they are shorting change
they're shorting change

they have been shorting change
they've been shorting change

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!