dictionar roman englez

a fugi - to take the power



Persoana I-a singulareu fugI take the power
I am taking the power
I'm taking the power

I have been taking the power
I've been taking the power
Persoana a II-a singulartu fugiyou take the power
you are taking the power
you're taking the power

you have been taking the power
you've been taking the power
Persoana a III-a singularel/ea fugehe/she/it takes the power
he/she/it is taking the power
he's/she's/it's taking the power

he/she/it has been taking the power
he's/she's/it's been taking the power
Persoana I-a pluralnoi fugimwe take the power
we are taking the power
we're taking the power

we have been taking the power
we've been taking the power
Persoana a II-a pluralvoi fugițiyou take the power
you are taking the power
you're taking the power

you have been taking the power
you've been taking the power
Persoana a III-a pluralei/ele fugthey take the power
they are taking the power
they're taking the power

they have been taking the power
they've been taking the power

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!