dictionar roman englez

a studia medicina - to walk the wards



Persoana I-a singulareu studiez medicinaI walk the wards
I am walking the wards
I'm walking the wards

I have been walking the wards
I've been walking the wards
Persoana a II-a singulartu studiezi medicinayou walk the wards
you are walking the wards
you're walking the wards

you have been walking the wards
you've been walking the wards
Persoana a III-a singularel/ea studiază medicinahe/she/it walks the wards
he/she/it is walking the wards
he's/she's/it's walking the wards

he/she/it has been walking the wards
he's/she's/it's been walking the wards
Persoana I-a pluralnoi studiem medicinawe walk the wards
we are walking the wards
we're walking the wards

we have been walking the wards
we've been walking the wards
Persoana a II-a pluralvoi studiați medicinayou walk the wards
you are walking the wards
you're walking the wards

you have been walking the wards
you've been walking the wards
Persoana a III-a pluralei/ele studiază medicinathey walk the wards
they are walking the wards
they're walking the wards

they have been walking the wards
they've been walking the wards

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro