dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI am shorting change
I'm shorting change
eu înșel la rest
eu voi înșela la rest
Persoana a II-a singularyou are shorting change
you're shorting change
tu înșeli la rest
tu vei înșela la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it is shorting change
he's/she's/it's shorting change
el/ea înșeală la rest
el/ea va înșela la rest
Persoana I-a pluralwe are shorting change
we're shorting change
noi înșelăm la rest
noi vom înșela la rest
Persoana a II-a pluralyou are shorting change
you're shorting change
voi înșelați la rest
voi veți înșela la rest
Persoana a III-a pluralthey are shorting change
they're shorting change
ei/ele înșeală la rest
ei/ele vor înșela la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!