dictionar englez roman

to eat to repletion - a se ghiftui




Persoana I-a singularI am eating to repletion
I'm eating to repletion
eu mă ghiftuiesc
eu mă voi ghiftui
Persoana a II-a singularyou are eating to repletion
you're eating to repletion
tu te ghiftuiești
tu te vei ghiftui
Persoana a III-a singularhe/she/it is eating to repletion
he's/she's/it's eating to repletion
el/ea se ghiftuiește
el/ea se va ghiftui
Persoana I-a pluralwe are eating to repletion
we're eating to repletion
noi ne ghiftuim
noi ne vom ghiftui
Persoana a II-a pluralyou are eating to repletion
you're eating to repletion
voi vă ghiftuiți
voi vă veți ghiftui
Persoana a III-a pluralthey are eating to repletion
they're eating to repletion
ei/ele se ghiftuiesc
ei/ele se vor ghiftui

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro