dictionar englez roman

to satisfy the examiners - a trece un examen la limită




Persoana I-a singularI am satisfied the examiners
I'm satisfied the examiners
eu trec un examen la limită
eu voi trece un examen la limită
Persoana a II-a singularyou are satisfied the examiners
you're satisfied the examiners
tu treci un examen la limită
tu vei trece un examen la limită
Persoana a III-a singularhe/she/it is satisfied the examiners
he's/she's/it's satisfied the examiners
el/ea trece un examen la limită
el/ea va trece un examen la limită
Persoana I-a pluralwe are satisfied the examiners
we're satisfied the examiners
noi trecem un examen la limită
noi vom trece un examen la limită
Persoana a II-a pluralyou are satisfied the examiners
you're satisfied the examiners
voi treceți un examen la limită
voi veți trece un examen la limită
Persoana a III-a pluralthey are satisfied the examiners
they're satisfied the examiners
ei/ele trec un examen la limită
ei/ele vor trece un examen la limită

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro