dictionar englez roman

to satisfy the examiners - a trece un examen la limită




Persoana I-a singularI have been satisfied the examiners
I've been satisfied the examiners
eu trec un examen la limită
Persoana a II-a singularyou have been satisfied the examiners
you've been satisfied the examiners
tu treci un examen la limită
Persoana a III-a singularhe/she/it has been satisfied the examiners
he's/she's/it's been satisfied the examiners
el/ea trece un examen la limită
Persoana I-a pluralwe have been satisfied the examiners
we've been satisfied the examiners
noi trecem un examen la limită
Persoana a II-a pluralyou have been satisfied the examiners
you've been satisfied the examiners
voi treceți un examen la limită
Persoana a III-a pluralthey have been satisfied the examiners
they've been satisfied the examiners
ei/ele trec un examen la limită

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro