dictionar englez roman

to satisfy the examiners - a trece un examen la limită




Persoana I-a singularI have satisfied the examiners
I've satisfied the examiners
eu am trecut un examen la limită
eu trecui un examen la limită
Persoana a II-a singularyou have satisfied the examiners
you've satisfied the examiners
tu ai trecut un examen la limită
tu trecuși un examen la limită
Persoana a III-a singularhe/she/it has satisfied the examiners
he's/she's/it's satisfied the examiners
el/ea a trecut un examen la limită
el/ea trecu un examen la limită
Persoana I-a pluralwe have satisfied the examiners
we've satisfied the examiners
noi am trecut un examen la limită
noi trecurăm un examen la limită
Persoana a II-a pluralyou have satisfied the examiners
you've satisfied the examiners
voi ați trecut un examen la limită
voi trecurăți un examen la limită
Persoana a III-a pluralthey have satisfied the examiners
they've satisfied the examiners
ei/ele au trecut un examen la limită
ei/ele trecură un examen la limită

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro