dictionar roman englez

a înșela la rest - to short change




Persoana I-a singulareu am înșelat la restI shorted change
I have shorted change
I've shorted change
Persoana a II-a singulartu ai înșelat la restyou shorted change
you have shorted change
you've shorted change
Persoana a III-a singularel/ea a înșelat la resthe/she/it shorted change
he/she/it has shorted change
he's/she's/it's shorted change
Persoana I-a pluralnoi am înșelat la restwe shorted change
we have shorted change
we've shorted change
Persoana a II-a pluralvoi ați înșelat la restyou shorted change
you have shorted change
you've shorted change
Persoana a III-a pluralei/ele au înșelat la restthey shorted change
they have shorted change
they've shorted change

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!