dictionar roman englez

a înnegri - to black




Persoana I-a singulareu am înnegritI blacked
I have blacked
I've blacked
Persoana a II-a singulartu ai înnegrityou blacked
you have blacked
you've blacked
Persoana a III-a singularel/ea a înnegrithe/she/it blacked
he/she/it has blacked
he's/she's/it's blacked
Persoana I-a pluralnoi am înnegritwe blacked
we have blacked
we've blacked
Persoana a II-a pluralvoi ați înnegrityou blacked
you have blacked
you've blacked
Persoana a III-a pluralei/ele au înnegritthey blacked
they have blacked
they've blacked

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!