dictionar roman englez

a chiuli de la școală - to play the wag




Persoana I-a singulareu am chiulit de la școalăI played the wag
I have played the wag
I've played the wag
Persoana a II-a singulartu ai chiulit de la școalăyou played the wag
you have played the wag
you've played the wag
Persoana a III-a singularel/ea a chiulit de la școalăhe/she/it played the wag
he/she/it has played the wag
he's/she's/it's played the wag
Persoana I-a pluralnoi am chiulit de la școalăwe played the wag
we have played the wag
we've played the wag
Persoana a II-a pluralvoi ați chiulit de la școalăyou played the wag
you have played the wag
you've played the wag
Persoana a III-a pluralei/ele au chiulit de la școalăthey played the wag
they have played the wag
they've played the wag

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro