dictionar roman englez

a da chix - to go glimmering




Persoana I-a singulareu am dat chixI went glimmering
I have gone glimmering
I've gone glimmering
Persoana a II-a singulartu ai dat chixyou went glimmering
you have gone glimmering
you've gone glimmering
Persoana a III-a singularel/ea a dat chixhe/she/it went glimmering
he/she/it has gone glimmering
he's/she's/it's gone glimmering
Persoana I-a pluralnoi am dat chixwe went glimmering
we have gone glimmering
we've gone glimmering
Persoana a II-a pluralvoi ați dat chixyou went glimmering
you have gone glimmering
you've gone glimmering
Persoana a III-a pluralei/ele au dat chixthey went glimmering
they have gone glimmering
they've gone glimmering

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro