dictionar roman englez

a face un raid la - to raid




Persoana I-a singulareu am făcut un raid laI raided
I have raided
I've raided
Persoana a II-a singulartu ai făcut un raid layou raided
you have raided
you've raided
Persoana a III-a singularel/ea a făcut un raid lahe/she/it raided
he/she/it has raided
he's/she's/it's raided
Persoana I-a pluralnoi am făcut un raid lawe raided
we have raided
we've raided
Persoana a II-a pluralvoi ați făcut un raid layou raided
you have raided
you've raided
Persoana a III-a pluralei/ele au făcut un raid lathey raided
they have raided
they've raided

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro