dictionar roman englez

a lăsa un bărbat cu buzele umflate - to give the mitten to somebody




Persoana I-a singulareu am lăsat un bărbat cu buzele umflateI gave the mitten to somebody
I have given the mitten to somebody
I've given the mitten to somebody
Persoana a II-a singulartu ai lăsat un bărbat cu buzele umflateyou gave the mitten to somebody
you have given the mitten to somebody
you've given the mitten to somebody
Persoana a III-a singularel/ea a lăsat un bărbat cu buzele umflatehe/she/it gave the mitten to somebody
he/she/it has given the mitten to somebody
he's/she's/it's given the mitten to somebody
Persoana I-a pluralnoi am lăsat un bărbat cu buzele umflatewe gave the mitten to somebody
we have given the mitten to somebody
we've given the mitten to somebody
Persoana a II-a pluralvoi ați lăsat un bărbat cu buzele umflateyou gave the mitten to somebody
you have given the mitten to somebody
you've given the mitten to somebody
Persoana a III-a pluralei/ele au lăsat un bărbat cu buzele umflatethey gave the mitten to somebody
they have given the mitten to somebody
they've given the mitten to somebody

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro