dictionar roman englez

a lua plată - to charge




Persoana I-a singulareu am luat platăI charged
I have charged
I've charged
Persoana a II-a singulartu ai luat platăyou charged
you have charged
you've charged
Persoana a III-a singularel/ea a luat platăhe/she/it charged
he/she/it has charged
he's/she's/it's charged
Persoana I-a pluralnoi am luat platăwe charged
we have charged
we've charged
Persoana a II-a pluralvoi ați luat platăyou charged
you have charged
you've charged
Persoana a III-a pluralei/ele au luat platăthey charged
they have charged
they've charged

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro