dictionar roman englez

a oferi țigări - to pass out cigarettes




Persoana I-a singulareu am oferit țigăriI passed out cigarettes
I have passed out cigarettes
I've passed out cigarettes
Persoana a II-a singulartu ai oferit țigăriyou passed out cigarettes
you have passed out cigarettes
you've passed out cigarettes
Persoana a III-a singularel/ea a oferit țigărihe/she/it passed out cigarettes
he/she/it has passed out cigarettes
he's/she's/it's passed out cigarettes
Persoana I-a pluralnoi am oferit țigăriwe passed out cigarettes
we have passed out cigarettes
we've passed out cigarettes
Persoana a II-a pluralvoi ați oferit țigăriyou passed out cigarettes
you have passed out cigarettes
you've passed out cigarettes
Persoana a III-a pluralei/ele au oferit țigărithey passed out cigarettes
they have passed out cigarettes
they've passed out cigarettes

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro