dictionar roman englez

a profera o înjurătură - to pronounce a curse




Persoana I-a singulareu am proferat o înjurăturăI pronounced a curse
I have pronounced a curse
I've pronounced a curse
Persoana a II-a singulartu ai proferat o înjurăturăyou pronounced a curse
you have pronounced a curse
you've pronounced a curse
Persoana a III-a singularel/ea a proferat o înjurăturăhe/she/it pronounced a curse
he/she/it has pronounced a curse
he's/she's/it's pronounced a curse
Persoana I-a pluralnoi am proferat o înjurăturăwe pronounced a curse
we have pronounced a curse
we've pronounced a curse
Persoana a II-a pluralvoi ați proferat o înjurăturăyou pronounced a curse
you have pronounced a curse
you've pronounced a curse
Persoana a III-a pluralei/ele au proferat o înjurăturăthey pronounced a curse
they have pronounced a curse
they've pronounced a curse

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro