dictionar roman englez

a se ghiftui - to eat to repletion




Persoana I-a singulareu m-am ghiftuitI ate to repletion
I have eaten to repletion
I've eaten to repletion
Persoana a II-a singulartu te-ai ghiftuityou ate to repletion
you have eaten to repletion
you've eaten to repletion
Persoana a III-a singularel/ea s-a ghiftuithe/she/it ate to repletion
he/she/it has eaten to repletion
he's/she's/it's eaten to repletion
Persoana I-a pluralnoi ne-am ghiftuitwe ate to repletion
we have eaten to repletion
we've eaten to repletion
Persoana a II-a pluralvoi v-ați ghiftuityou ate to repletion
you have eaten to repletion
you've eaten to repletion
Persoana a III-a pluralei/ele s-au ghiftuitthey ate to repletion
they have eaten to repletion
they've eaten to repletion

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro