dictionar roman englez

a înșela la rest - to short change




Persoana I-a singulareu înșelam la restI was shorting change
I had been shorting change
I'd been shorting change
Persoana a II-a singulartu înșelai la restyou were shorting change
you had been shorting change
you'd been shorting change
Persoana a III-a singularel/ea înșela la resthe/she/it was shorting change
he/she/it had been shorting change
he'd/she'd/it'd been shorting change
Persoana I-a pluralnoi înșelam la restwe were shorting change
we had been shorting change
we'd been shorting change
Persoana a II-a pluralvoi înșelați la restyou were shorting change
you had been shorting change
you'd been shorting change
Persoana a III-a pluralei/ele înșelau la restthey were shorting change
they had been shorting change
they'd been shorting change

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!