dictionar roman englez

a fi susceptibil - to have a thin skin




Persoana I-a singulareu eram susceptibilI was having a thin skin
I had been having a thin skin
I'd been having a thin skin
Persoana a II-a singulartu erai susceptibilyou were having a thin skin
you had been having a thin skin
you'd been having a thin skin
Persoana a III-a singularel/ea era susceptibilhe/she/it was having a thin skin
he/she/it had been having a thin skin
he'd/she'd/it'd been having a thin skin
Persoana I-a pluralnoi eram susceptibilwe were having a thin skin
we had been having a thin skin
we'd been having a thin skin
Persoana a II-a pluralvoi erați susceptibilyou were having a thin skin
you had been having a thin skin
you'd been having a thin skin
Persoana a III-a pluralei/ele erau susceptibilthey were having a thin skin
they had been having a thin skin
they'd been having a thin skin

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro