dictionar roman englez

a trece un examen la limită - to satisfy the examiners




Persoana I-a singulareu treceam un examen la limităI was satisfied the examiners
I had been satisfied the examiners
I'd been satisfied the examiners
Persoana a II-a singulartu treceai un examen la limităyou were satisfied the examiners
you had been satisfied the examiners
you'd been satisfied the examiners
Persoana a III-a singularel/ea trecea un examen la limităhe/she/it was satisfied the examiners
he/she/it had been satisfied the examiners
he'd/she'd/it'd been satisfied the examiners
Persoana I-a pluralnoi treceam un examen la limităwe were satisfied the examiners
we had been satisfied the examiners
we'd been satisfied the examiners
Persoana a II-a pluralvoi treceați un examen la limităyou were satisfied the examiners
you had been satisfied the examiners
you'd been satisfied the examiners
Persoana a III-a pluralei/ele treceau un examen la limităthey were satisfied the examiners
they had been satisfied the examiners
they'd been satisfied the examiners

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro