dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI had been shorting change
I'd been shorting change
eu înșelam la rest
Persoana a II-a singularyou had been shorting change
you'd been shorting change
tu înșelai la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it had been shorting change
he'd/she'd/it'd been shorting change
el/ea înșela la rest
Persoana I-a pluralwe had been shorting change
we'd been shorting change
noi înșelam la rest
Persoana a II-a pluralyou had been shorting change
you'd been shorting change
voi înșelați la rest
Persoana a III-a pluralthey had been shorting change
they'd been shorting change
ei/ele înșelau la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!