dictionar roman englez

a înșela la rest - to short change




Persoana I-a singulareu înșelasem la restI had shorted change
I'd shorted change
Persoana a II-a singulartu înșelasei la restyou had shorted change
you'd shorted change
Persoana a III-a singularel/ea înșelase la resthe/she/it had shorted change
he'd/she'd/it'd shorted change
Persoana I-a pluralnoi înșelasem la restwe had shorted change
we'd shorted change
Persoana a II-a pluralvoi înșelaseți la restyou had shorted change
you'd shorted change
Persoana a III-a pluralei/ele înșelaseră la restthey had shorted change
they'd shorted change

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!