dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI had shorted change
I'd shorted change
eu înșelasem la rest
Persoana a II-a singularyou had shorted change
you'd shorted change
tu înșelasei la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it had shorted change
he'd/she'd/it'd shorted change
el/ea înșelase la rest
Persoana I-a pluralwe had shorted change
we'd shorted change
noi înșelasem la rest
Persoana a II-a pluralyou had shorted change
you'd shorted change
voi înșelaseți la rest
Persoana a III-a pluralthey had shorted change
they'd shorted change
ei/ele înșelaseră la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!