dictionar englez roman

to gibe - a batjocori




Persoana I-a singularI had gibed
I'd gibed
eu batjocorisem
Persoana a II-a singularyou had gibed
you'd gibed
tu batjocorisei
Persoana a III-a singularhe/she/it had gibed
he'd/she'd/it'd gibed
el/ea batjocorise
Persoana I-a pluralwe had gibed
we'd gibed
noi batjocorisem
Persoana a II-a pluralyou had gibed
you'd gibed
voi batjocoriseți
Persoana a III-a pluralthey had gibed
they'd gibed
ei/ele batjocoriseră

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro