dictionar englez roman

to modify - a schimba




Persoana I-a singularI had modified
I'd modified
eu schimbasem
Persoana a II-a singularyou had modified
you'd modified
tu schimbasei
Persoana a III-a singularhe/she/it had modified
he'd/she'd/it'd modified
el/ea schimbase
Persoana I-a pluralwe had modified
we'd modified
noi schimbasem
Persoana a II-a pluralyou had modified
you'd modified
voi schimbaseți
Persoana a III-a pluralthey had modified
they'd modified
ei/ele schimbaseră

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2023 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro