dictionar englez roman

to satisfy the examiners - a trece un examen la limită




Persoana I-a singularI satisfied the examinerseu am trecut un examen la limită
eu trecui un examen la limită
Persoana a II-a singularyou satisfied the examinerstu ai trecut un examen la limită
tu trecuși un examen la limită
Persoana a III-a singularhe/she/it satisfied the examinersel/ea a trecut un examen la limită
el/ea trecu un examen la limită
Persoana I-a pluralwe satisfied the examinersnoi am trecut un examen la limită
noi trecurăm un examen la limită
Persoana a II-a pluralyou satisfied the examinersvoi ați trecut un examen la limită
voi trecurăți un examen la limită
Persoana a III-a pluralthey satisfied the examinersei/ele au trecut un examen la limită
ei/ele trecură un examen la limită

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro