dictionar roman englez

a fi susceptibil - to have a thin skin




Persoana I-a singulareu fusei susceptibilI had a thin skin
I'd a thin skin

I have had a thin skin
I've had a thin skin
Persoana a II-a singulartu fuseși susceptibilyou had a thin skin
you'd a thin skin

you have had a thin skin
you've had a thin skin
Persoana a III-a singularel/ea fuse susceptibilhe/she/it had a thin skin
he'd/she'd/it'd a thin skin

he/she/it has had a thin skin
he's/she's/it's had a thin skin
Persoana I-a pluralnoi fuserăm susceptibilwe had a thin skin
we'd a thin skin

we have had a thin skin
we've had a thin skin
Persoana a II-a pluralvoi fuserăți susceptibilyou had a thin skin
you'd a thin skin

you have had a thin skin
you've had a thin skin
Persoana a III-a pluralei/ele fuseră susceptibilthey had a thin skin
they'd a thin skin

they have had a thin skin
they've had a thin skin

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro