dictionar roman englez

a schimba - to modify




Persoana I-a singulareu schimbaiI modified
I have modified
I've modified
Persoana a II-a singulartu schimbașiyou modified
you have modified
you've modified
Persoana a III-a singularel/ea schimbăhe/she/it modified
he/she/it has modified
he's/she's/it's modified
Persoana I-a pluralnoi schimbarămwe modified
we have modified
we've modified
Persoana a II-a pluralvoi schimbarățiyou modified
you have modified
you've modified
Persoana a III-a pluralei/ele schimbarăthey modified
they have modified
they've modified

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2023 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro