dictionar roman englez

a trece un examen la limită - to satisfy the examiners




Persoana I-a singulareu trecui un examen la limităI satisfied the examiners
I have satisfied the examiners
I've satisfied the examiners
Persoana a II-a singulartu trecuși un examen la limităyou satisfied the examiners
you have satisfied the examiners
you've satisfied the examiners
Persoana a III-a singularel/ea trecu un examen la limităhe/she/it satisfied the examiners
he/she/it has satisfied the examiners
he's/she's/it's satisfied the examiners
Persoana I-a pluralnoi trecurăm un examen la limităwe satisfied the examiners
we have satisfied the examiners
we've satisfied the examiners
Persoana a II-a pluralvoi trecurăți un examen la limităyou satisfied the examiners
you have satisfied the examiners
you've satisfied the examiners
Persoana a III-a pluralei/ele trecură un examen la limităthey satisfied the examiners
they have satisfied the examiners
they've satisfied the examiners

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro