dictionar roman englez

a se da înapoi - to wince




Persoana I-a singulareu mă voi fi dat înapoiI shall have winced
I will have winced
I'll have winced

I shall have been wincing
I will have been wincing
I'll have been wincing
Persoana a II-a singulartu te vei fi dat înapoiyou will have winced
you'll have winced

you will have been wincing
you'll have been wincing
Persoana a III-a singularel/ea se va fi dat înapoihe/she/it will have winced
he'll/she'll/it'll have winced

he/she/it will have been wincing
he'll/she'll/it'll have been wincing
Persoana I-a pluralnoi ne vom fi dat înapoiwe shall have winced
we will have winced
we'll have winced

we shall have been wincing
we will have been wincing
we'll have been wincing
Persoana a II-a pluralvoi vă veți fi dat înapoiyou will have winced
you'll have winced

you will have been wincing
you'll have been wincing
Persoana a III-a pluralei/ele se vor fi dat înapoithey will have winced
they'll have winced

they will have been wincing
they'll have been wincing

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2021 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro