dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI shall be shorting change
I will be shorting change
I'll be shorting change
eu voi înșela la rest
eu o să înșel la rest
Persoana a II-a singularyou will be shorting change
you'll be shorting change
tu vei înșela la rest
tu o să înșeli la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it will be shorting change
he'll/she'll/it'll be shorting change
el/ea va înșela la rest
el/ea o să înșele la rest
Persoana I-a pluralwe shall be shorting change
we will be shorting change
we'll be shorting change
noi vom înșela la rest
noi o să înșelăm la rest
Persoana a II-a pluralyou will be shorting change
you'll be shorting change
voi veți înșela la rest
voi o să înșelați la rest
Persoana a III-a pluralthey will be shorting change
they'll be shorting change
ei/ele vor înșela la rest
ei/ele o să înșele la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!