dictionar englez roman

to black - a înnegri




Persoana I-a singularI shall be blacking
I will be blacking
I'll be blacking
eu voi înnegri
eu o să înnegresc
Persoana a II-a singularyou will be blacking
you'll be blacking
tu vei înnegri
tu o să înnegrești
Persoana a III-a singularhe/she/it will be blacking
he'll/she'll/it'll be blacking
el/ea va înnegri
el/ea o să înnegrească
Persoana I-a pluralwe shall be blacking
we will be blacking
we'll be blacking
noi vom înnegri
noi o să înnegrim
Persoana a II-a pluralyou will be blacking
you'll be blacking
voi veți înnegri
voi o să înnegriți
Persoana a III-a pluralthey will be blacking
they'll be blacking
ei/ele vor înnegri
ei/ele o să înnegrească

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!