dictionar englez roman

to black - a înnegri




Persoana I-a singularI shall have been blacking
I will have been blacking
I'll have been blacking
eu voi fi înnegrit
Persoana a II-a singularyou will have been blacking
you'll have been blacking
tu vei fi înnegrit
Persoana a III-a singularhe/she/it will have been blacking
he'll/she'll/it'll have been blacking
el/ea va fi înnegrit
Persoana I-a pluralwe shall have been blacking
we will have been blacking
we'll have been blacking
noi vom fi înnegrit
Persoana a II-a pluralyou will have been blacking
you'll have been blacking
voi veți fi înnegrit
Persoana a III-a pluralthey will have been blacking
they'll have been blacking
ei/ele vor fi înnegrit

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!