dictionar englez roman

to go grey - a îmbătrâni




Persoana I-a singularI shall have gone grey
I will have gone grey
I'll have gone grey
eu voi fi îmbătrânit
Persoana a II-a singularyou will have gone grey
you'll have gone grey
tu vei fi îmbătrânit
Persoana a III-a singularhe/she/it will have gone grey
he'll/she'll/it'll have gone grey
el/ea va fi îmbătrânit
Persoana I-a pluralwe shall have gone grey
we will have gone grey
we'll have gone grey
noi vom fi îmbătrânit
Persoana a II-a pluralyou will have gone grey
you'll have gone grey
voi veți fi îmbătrânit
Persoana a III-a pluralthey will have gone grey
they'll have gone grey
ei/ele vor fi îmbătrânit

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro