dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI shall have shorted change
I will have shorted change
I'll have shorted change
eu voi fi înșelat la rest
Persoana a II-a singularyou will have shorted change
you'll have shorted change
tu vei fi înșelat la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it will have shorted change
he'll/she'll/it'll have shorted change
el/ea va fi înșelat la rest
Persoana I-a pluralwe shall have shorted change
we will have shorted change
we'll have shorted change
noi vom fi înșelat la rest
Persoana a II-a pluralyou will have shorted change
you'll have shorted change
voi veți fi înșelat la rest
Persoana a III-a pluralthey will have shorted change
they'll have shorted change
ei/ele vor fi înșelat la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!