dictionar englez roman

to black - a înnegri




Persoana I-a singularI shall have blacked
I will have blacked
I'll have blacked
eu voi fi înnegrit
Persoana a II-a singularyou will have blacked
you'll have blacked
tu vei fi înnegrit
Persoana a III-a singularhe/she/it will have blacked
he'll/she'll/it'll have blacked
el/ea va fi înnegrit
Persoana I-a pluralwe shall have blacked
we will have blacked
we'll have blacked
noi vom fi înnegrit
Persoana a II-a pluralyou will have blacked
you'll have blacked
voi veți fi înnegrit
Persoana a III-a pluralthey will have blacked
they'll have blacked
ei/ele vor fi înnegrit

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!