dictionar englez roman

to contrive - a născoci




Persoana I-a singularI shall have contrived
I will have contrived
I'll have contrived
eu voi fi născocit
Persoana a II-a singularyou will have contrived
you'll have contrived
tu vei fi născocit
Persoana a III-a singularhe/she/it will have contrived
he'll/she'll/it'll have contrived
el/ea va fi născocit
Persoana I-a pluralwe shall have contrived
we will have contrived
we'll have contrived
noi vom fi născocit
Persoana a II-a pluralyou will have contrived
you'll have contrived
voi veți fi născocit
Persoana a III-a pluralthey will have contrived
they'll have contrived
ei/ele vor fi născocit

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro