dictionar englez roman

to yak - a râde




Persoana I-a singularI shall have yakked
I will have yakked
I'll have yakked
eu voi fi ras
eu voi fi râs
Persoana a II-a singularyou will have yakked
you'll have yakked
tu vei fi ras
tu vei fi râs
Persoana a III-a singularhe/she/it will have yakked
he'll/she'll/it'll have yakked
el/ea va fi ras
el/ea va fi râs
Persoana I-a pluralwe shall have yakked
we will have yakked
we'll have yakked
noi vom fi ras
noi vom fi râs
Persoana a II-a pluralyou will have yakked
you'll have yakked
voi veți fi ras
voi veți fi râs
Persoana a III-a pluralthey will have yakked
they'll have yakked
ei/ele vor fi ras
ei/ele vor fi râs

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2022 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro