dictionar englez roman

to short change - a înșela la rest




Persoana I-a singularI shall short change
I will short change
I'll short change
eu voi înșela la rest
eu o să înșel la rest
Persoana a II-a singularyou will short change
you'll short change
tu vei înșela la rest
tu o să înșeli la rest
Persoana a III-a singularhe/she/it will short change
he'll/she'll/it'll short change
el/ea va înșela la rest
el/ea o să înșele la rest
Persoana I-a pluralwe shall short change
we will short change
we'll short change
noi vom înșela la rest
noi o să înșelăm la rest
Persoana a II-a pluralyou will short change
you'll short change
voi veți înșela la rest
voi o să înșelați la rest
Persoana a III-a pluralthey will short change
they'll short change
ei/ele vor înșela la rest
ei/ele o să înșele la rest

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!