dictionar englez roman

to black - a înnegri




Persoana I-a singularI shall black
I will black
I'll black
eu voi înnegri
eu o să înnegresc
Persoana a II-a singularyou will black
you'll black
tu vei înnegri
tu o să înnegrești
Persoana a III-a singularhe/she/it will black
he'll/she'll/it'll black
el/ea va înnegri
el/ea o să înnegrească
Persoana I-a pluralwe shall black
we will black
we'll black
noi vom înnegri
noi o să înnegrim
Persoana a II-a pluralyou will black
you'll black
voi veți înnegri
voi o să înnegriți
Persoana a III-a pluralthey will black
they'll black
ei/ele vor înnegri
ei/ele o să înnegrească

Sunt prezentate toate variantele gramaticale. Este posibil ca unele să nu fie întâlnite în situații concrete.

Această facilitate este în curs de testare. Dacă observi o problemă, o poți semnala.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2020 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro

 
Poți promova cultura română în lume: Intră pe www.intercogito.ro și distribuie o cugetare românească într-o altă limbă!